Кухня Сандра - цікавий варіант фабричної модульної кухні

   Відгуків: 0 |   • Модель: Кухня Сандра
  • В наявності

  • 5 300 грн

Ми приймаємо будь-які форми оплати.

Доставимо товар зручним способом.

 Офіційна гарантія виробника.Кухня Сандра - цікавий варіант фабричної модульної кухні

Класичні кухонні набори популярні завжди.  своїм виглядом вони нагадують нам старовинні та антикварні меблі з натураьної деревини . Велика кількість людей намагається створити інтерьєр приміщення у класичному стилі. Багато й таких замовників, що успішно поєднують сучасні модернові інтерьєри з класичними меблями. Дуже гарно це виглядає , якщо кухонні набори мають цікаві нестандартні декори.

На цій сторінці нашого меблевого магазину хочемо запропонувати вашій увазі цікавий класичний кухонний набір “Сандра” від виробника “Мебель Сервіс”.  Це стандартний приклад класичного кухонного гарнітура з фрезеруванням типу “Арка”. Проте, колір декору, що застосований у данній моделі, робить кухню надзвичайно цікавою та оригінальною.

Для виробництва кухні “Сандра” , виробник застосував нове покриття “Дуб вибіленний”.

Цей світленький декор є досить нейтральним з мягкою текстурою. Він ідеально гармонує з приміщеннями будь-яких стилей. Кухня у такому виконанні завжди буде приносити затишок та тепло у вашу оселю.

Набір “Сандра” продається помодульно. Тобто виробник пропонує підібрати набір по розміру приміщення тумбами з різними парамертами.

Для одержаня більш детальної інформації ви завжди можете звернутись до нашого консультанта. Він радо проконсультує Вас та допоможе з плануванням кухонного набору.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Поставити запитання

Увага: HTML не підтримується!
Captcha