Доставка і оплата

РЕГІОНИ ПО ЯКИМ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДОСТАКА МАГАЗИНОМ "КУХНІ ТЕРНОПІЛЬ"

Вінницька область;

Волинська область;

Дніпропетровська область;

Запорізька область; 

Київська область;

Луганська область; 

Львівська область;

Миколаївська область; 

Одеська область; 

Полтавська область;

Сумська область;

Тернопільська область;

Харківська область;

Херсонська область;

Хмельницька область;

Черкаська область;

Чернівецька область;

Чернігівська область.   

Меблевий інтернет-магазин "Кухні Тернопіль" працює на меблевому ринку Україні вже близько 10 років. За цей час компанія відпрацювала різноманітні схеми доставки меблів своїм замовникам, що забезпечують оперативність та цілісність доставки. Доставка може здійснюватися транспортом компанії, попутними автомобілями, або кур'єрськими службами доставки.

Вартість доставки узгоджується з консультантом магазина в кожному окремому випадку індивідуально. Все залежить від конкретного місця доставки та об'єму замовлення. 

На більшість замовлень, що оформляються в нашому магазині береться предоплата в розмірі 15%-20% від вартості замовлення.   В окремих випадках попередня оплата може становити 50% -100% від вартості покупки.  Також можливі варіанти доставки меблів без передоплати.  Всі ці моменти слід узгоджувати з нашим консультантом в індивідуальному порядку.

Залишок суми  по замовленню та оплату за доставку, замовник провидить при одержанні товару. 

При  отриманні замовлення кур'єрською доставкою, також сплачується додаткова комісія за пересилку коштів.  Вона може становити 1%-2% від суми, в залежності від тарифів  поштової  компанії.