Кухня Марта

   Відгуків: 0 |   • Модель: Кухня Марта
  • В наявності

  • 4 500 грн

Ми приймаємо будь-які форми оплати.

Доставимо товар зручним способом.

 Офіційна гарантія виробника.Кухня  “Марта” – доволі відомий кухонний набір від виробника “Світ Меблів”. Цей недорогий, але цікавий набір привертає увагу багатьох наших замовників. Кухня по кольорам  тісно переплітається з набором  "Аліна  Світ меблів"  Відмінність лише у деяких тумбах, які в більшості випадків можуть дововнювати кухонний набір Марта.

Товар продається по-тумбово. В залежності від потреб замовника можна сформувати пряму кухню Марта, або кутову кухню на необхідний розмір.  Варіанти тумб, що пропонуються виробником наведено на фото.

Анонсована мебель доволі якісна і здатна послужити своїм господарям не один рік. Виробник пропонує декілька різноманітних кольорових комбінацій. Деякі з них доволі оригінальні.  Корпус кухонного набору, як і лицева частина виготовлені з ламінованої плити ДСП вищого гатунку.

нижні тумби кухонного набору на регульованих ніжках, прикриваються декоративною цокольною планкою.

На початку осені 2022року , фабрика "Світ Меблів" значно оновила кухонний комплект Марта.

З основних оновлень:

-  добавлена  значна кількість додаткових модулів. Комплектувати кухню під розмір стало значно простіше. Значна кількість модулів дозволяє більш якісно формувати проект кухні відповідно до вимог замовника.

-добавлені нові декори. Значно розширена палітра декорів, що робить кухню сучасною та актуально. 


- появилась можливість обирати тип покритя. Кухню Марта можна замовити у всіх вищевказаних декорах.  Фасад кухні виготовлений з ламінованої плити.  З осені 2022 року з'явилась також можливість придбати набір з лакованим покриттям. Любий декор може бути вкритий лаком, що ставить   цю бюджетну модель в рівень з дорогими елітними кухнями.


Замовник може самостійно підібрати необхідні тумби, або скористатись порадою нашого консультанта. Ми допоможемо підібрати тумби по план -схемі приміщення, для наглядного сприйняття на прохання замовника підготуємо  3Д проект.


ціна вказана орієнтовно за метр погонний фабричного кухонного гарнітура

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Поставити запитання

Увага: HTML не підтримується!
Captcha