Кухня Інтерно

   Відгуків: 0 |   • Модель: Кухня Інтерно
  • В наявності

  • 8 700 грн

Ми приймаємо будь-які форми оплати.

Доставимо товар зручним способом.

 Офіційна гарантія виробника.Кухня "Інтерно" це елітний варіант кухонного гарнітура з фасадними елементами з фарбованим МДФ.  Стильний та сучасний дизайн цієї моделі, значно виділяють її з поміж інших фабричних гарнітурів. Кухня  виконана так, що фасадна частина має спеціальне фрезерування яке слугує для дверцят та шухлядок одразу ручкою для відкривання.  Такий дизайнерський прийом робить меблі мінімалістичними та  модерновими.  Кухня виготовляється заводом з 2021 року, але завдяки високій якості, та адекватній ціні, завоювала прихильність покупців.

Виробником кухні "Інтерно" є відома українська фабрика "VIPMASTER". Фабрика знана в Україні перш за все своїми кухонними гарнітурами.

Для фасадної частини виробник пропонує вісім  кольорових рішеньЯк видно з фото, покриття може бути матоване або глянцеве.

Кухня "Interno" продається  модулями. Це означає, що кухонний набір можливо підібрати під будь-який розмір замовника. Перелік тумб, з яких можна сформувати комплект, просто вражає. Велика кількість модулів дозволяє набрати комплектацію, що задовільнить потреби самого вибагливого покупця.

*ціна на карточці товару орієнтовна і  вказана оа за один метр умовного набору.

Якщо вам стала до вподоби кухня "Інтерно", попросіть нашого консультанта, щоб він надіслав вам електронний каталог з схемами усіх шафок. В такому випадку ви зможете зробити підбір необхідних елементів самостійно.  

Або зв'яжіться з нами любим зручним способом і кваліфікований  дизайнер пропрацює розміри приміщення, щоб підібрати оптимальну конфігурацію набору. 

При необхідності, можливий виїзд нашого консультанта до замовника на адресу в межах Тернопільської області.   

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Поставити запитання

Увага: HTML не підтримується!
Captcha