Кухня Гранд

   Відгуків: 0 |   • Модель: Кухня Гранд
  • В наявності

  • 4 950 грн

Ми приймаємо будь-які форми оплати.

Доставимо товар зручним способом.

 Офіційна гарантія виробника.Модульна мебель “Гранд” для кухні компанії “Меблі-сервіс” – практичні і недорогі меблі, орієнтована на споживача із середнім рівнем доходів. Це одна з найбільш популярних моделей цього відомого виробника. Купити кухню “Гранд” в Тернополі за ціною виробника можна в нашому меблевому магазині.

Традиційно, корпус кухні “Гранд”  виготовлений з ДСП, а фасади – МДФ. Зазначені матеріали володіють підвищеною стійкістю до вологи і перепадів температур, що властиво для кухонних приміщень. Пропоновані поєднання кольорів: Горіх (ДСП) / Дуб золотий (МДФ) і Клен (ДСП) / Береза тундра (МДФ).Кухня продається по секційно. Кухонний набір можливо модулювати  під розміри будь-якої кухні.Якщо ви самостійно не можете обрати необхідні тумби, то зверніться до нашого консультанта.  Він допоможе у підборі, при потребі підїйде на місце для здійснення заміру та підготує 3Д проект.

Кухня Гранд досить популярна серед замовників нашого магазину. Ми відправляли цю кухню у найрізноманітніші куточки нашої країни. Завжди наші покупці були задоволенні своїм вибором. Кухня підходить у будь які приміщення, гарно служить, має цікавий зовнішній вигляд.

*ціна орієнтовна і вказується за умовний метр кухонного набору.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Поставити запитання

Увага: HTML не підтримується!
Captcha