Кухня Емілія з фарбованим фасадом

   Відгуків: 0 |   • Модель: Кухня Емілія з фарбованим фасадом
  • В наявності

  • 9 500 грн

Ми приймаємо будь-які форми оплати.

Доставимо товар зручним способом.

 Офіційна гарантія виробника.Емілія  ” – це високоякісний фарбований МДФ у сучасному стильному виконанні. Ця розкішна  вишукана кухня з цікавим дизайном, зможе стати справжньою окрасою вашого дому.

  • ціна орієнтовна за метр пагоний кухонного гарнітура

Кухонний набір  продається  модульно, тобто кухню можливо підібрати під любий розмір.  Великий вибір тумб дозволяє сформувати будь яку комплектацію як прямої, так і кутової кухні.

Кухня “Emilia” є доволі популярною фарбованою кухнею в нашому магазині. ЇЇ помірна ціна робить набір доступним широкому колу замовників, а якість нічим не гірша від кухонь виготовлених   на замовлення.

Фасадна частина має цікаве плавне  фрезерування - потаємну  ручку, що на теперішній час дуже модно.

З 2022 року виробник розширив кольорову гамму по кухні Емілія . Сьогодні кухню можна замовити з фасадами будь-якого кольору за міжнародним стандартом RAL . Термін виготовлення такої кухні зазвичай становить 3-4 тижні.


Поверхня фасадної частини  може бути з матовим покриттям або глянцевим фарбуванням.

По всім запитанням з приводу придбання кухонного набору Емілія з  фарбованим фасадом звертайтесь до нашого консультанта. При потребі наш спеціаліст може виїхати на адресу, зробити замір та допомогти із підбором тумб.

Наша компанія КУХНІ В ТЕРНОПОЛІ   доставляє мебель в межах Тернопільской, Хмельницької, Волинської, Львіської області, а також здійснюємо відсилку “Інтаймом” та “Новою Поштою”

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Поставити запитання

Увага: HTML не підтримується!
Captcha