Кухня Мода

   Відгуків: 0 | 



  • Модель: Кухня Мода
  • В наявності

  • 4 950 грн

Ми приймаємо будь-які форми оплати.

Доставимо товар зручним способом.

 Офіційна гарантія виробника.



Набірна кухня Мода фабрики “VIP-Master”  є однією з найпопулярніших кухонь не тільки на Тернопільщині, ай по усій Україні. Кухня завоювала свою прихильність серед замовників завдяки великій кількості набірних шафок, широкій кольоровій гаммі та доступній ціні.

Складальні кухні Мода складаються з елементів – модулів, які Ви самі собі можете вибрати і стати дизайнером своєї кухні. Крім того, Ви можете скористатися одним з готових варіантів набраних кухонь, які ви можетепопросити в нашого дизайнера.

Модульні кухні Мода  – це сучасна концепція дизайну в стилі «Модерн». При розробці цього гарнітуру виробник  врахуваа тенденції європейської меблевої моди і зростаючий попит на глянцеві фасади яскравих і монохромних кольорів.

Купити кухню Мода недорого в Тернополі можна відвідавши наш магазин. Наш консультант дасть всі необхідні розяснення що до цін  та здійснить моделювання гарнітуру.

Оскільки кухонний набір досить популярний, ми намагаємось підтримувати складські залишки по цим меблям. Наявність на складі по кольорам потрібно звіряти з нашим консультантом.



Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Поставити запитання

Увага: HTML не підтримується!
Captcha