Кухня Альта

   Відгуків: 0 |   • Модель: Кухня Альта
  • В наявності

  • 6 200 грн

Ми приймаємо будь-які форми оплати.

Доставимо товар зручним способом.

 Офіційна гарантія виробника.Кухня "Альта" це цікавий варіант кухонного гарнітура з фасадними елементами в профільній рамці з алюмінію.  Оригінальна комбінація матеріалів фасадної частини, для якої виробник використав вставку  з ламінованої плити та алюмінієву обвідку, робить цей набір сучасним та актуальним для сучасних дизайнерських рішень. 

Виробником кухні "Альта" є відома українська фабрика "VIPMASTER". Фабрика знана в Україні перш за все своїми кухонними гарнітурами.

Для фасадної частини виробник пропонує одинадцять кольорових рішень. Частина з них це ламінати з текстурою дерева, частина - однотонні покриття.


Ламінована плита на фасадах  кухні "Alta"окантована алюмінієвим профілем з усіх боків. Така конструкція захищає плиту від попадання вологи, та максимально подовжує термін експлуатації. Також профіль служить одразу і спеціальною потаємною ручкою. Кухонні меблі такої конструкції зараз дуже модні в інтер'єрних  стилях  лофт,  модерн та хай-тек. 

Профільна рамка кухонного фасаду може буте без покриття  в колір алюмінію , або з спеціальним порошковим напиленням чорного кольору.  Цей момент потрібно узгоджувати з консультантом при замовленні.

Кухня "Alta" продається  модулями. Це означає, що кухонний набір можливо підібрати під будь-який розмір замовника. Перелік тумб, з яких можна сформувати комплект, просто вражає. Велика кількість модулів дозволяє набрати комплектацію, що задовільнить самого вибагливого покупця.

*ціна на карточці товару вказана орієнтовна за один метр набору.

Якщо вам стала до вподоби кухня "Альта", попросіть нашого консультанта, щоб він надіслав вам електронний каталог з схемами усіх шафок. В такому випадку ви зможете зробити підбір необхідних елементів самостійно.  

Або просто направте нам схематичний план своєї кухні і кваліфікований  дизайнер пропрацює ваші розміри, щоб підібрати оптимальну конфігурацію набору.  При необхідності, можливий виїзд нашого консультанта до замовника на адресу в межах Тернопільської області.   

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Поставити запитання

Увага: HTML не підтримується!
Captcha